Arge | Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

AR-GE Merkezi

Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı ana iş alanı dijital pazarlama çözümleri ve web tabanlı yazılım geliştirme projeleridir
Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

BODRUM REKLAMLARI

2012 yılında kurulmuş olan Bodrum Reklamları, günümüzde 5.000TL ödenmiş sermayesi, Bodrum ve Muğla'daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir.

Bodrum Reklamları'nın ana iş alanı dijital pazarlama çözümleri ve web tabanlı yazılım geliştirme projeleridir. Şirketimizin içinde bulunduğu sektör Türkiye’de her yıl istikrarlı bir şekilde %20’nin üzerinde büyüme gerçekleştiren, geleneksel tanıtım mecralarının ve iş yönetim çözümlerinin yerini almakta olan geleceğin en parlak sektörlerinden biridir. Şirketimiz profesyonel uzman kadrosu, biriktirdiği bilgi birikimi ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte gelen sektörel bilinirliği ile oldukça değerli bir konumdadır. Bodrum Reklamları internet teknolojileri konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve uygulama deneyimi ile bünyesinde gerçekleştirdiği AR-GE projeleri sayesinde en yeni teknoloji eğilimlerini de takip eder. En yeni ve en güncel teknolojiyi kullanarak kendi iş akış süreçlerini de sürekli güncel tutan ve geliştiren Bodrum Reklamları, portföyündeki binlerce KOBİ'ye de yeni internet teknolojileri konusunda danışmanlık ve proje bazlı hizmetler sunmuştur ve sunmaktadır.

Başvuru Formu

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!