Facebook Dinamik Ürün Reklamları | Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı
Facebook Dinamik Ürün Reklamları - Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

FACEBOOK DİNAMİK ÜRÜN REKLAMLARI

Facebook Dinamik Ürün Reklamları Nedir?

Dinamik ürün reklamları, kullanıcıların internet sitenizde veya uygulamanızda ziyaret ettiği ürünlere dayalı olarak Facebook'ta alakalı reklamlar oluşturmanızı sağlar. Bu reklamlar, geniş ürün katalogları olan ve müşterileri için kişiselleştirilmiş reklamlar oluşturmak isteyen işletmeler için idealdir.

 

FACEBOOK DİNAMİK ÜRÜN REKLAMLARI NEREDE GÖRÜNTÜLENİR?

Haber Kaynağı
Site Sağ Sütun
Hedef Kitle Ağı – Mobil Uygulama
Mobil Haber Kaynağı

Dinamik Ürün Reklamlarının avantajları nelerdir?

Dinamik Ürün Reklamları, sitenize daha önce ziyarette bulunmuş kullanıcıların Facebook ana sayfasında görüntülenir. Bu sayede sitenizden alışveriş yapmadan çıkmış kullanıcıları tekrar sitenize girmeye davet edersiniz. Bu şekilde alışveriş dönüşümlerinizi artırabilir ve müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Facebook Dinamik Ürün Reklamları - Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

ÜCRETLENDİRME

Dinamik Ürün reklamları, web site tıklamaları ile aynı şekilde tıklama başına maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Yeni bir reklam türü olduğu için uzmanlık gerektirir ve yatırım getirisi daha yüksektir.

Dinamik Ürün Reklamlarından nasıl yararlanabilirim?

Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için bazı teknik gereksinimler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm düzenlemeler ve bilgilendirme için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Başvuru Formu

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!