Google Alışveriş Reklamları | Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı
Google Alışveriş Reklamları - Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI

Marka Bilinirliliğinizi Arttırın

E-ticaret sitenizde yer alan ürünleriniz için alışveriş reklamları kullanma ilgili temel bazı bilgileri aşağıda bulabilir, aklınıza takılan her türlü hususta bize ulaşabilirsiniz, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

GOOGLE ALIŞVERİŞ (ÜRÜN LİSTELEME) REKLAMLARI NEDİR?

Google Alışveriş Reklamları her bir ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan resim, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza adının eklenmesine olanak veren benzersiz bir reklam biçimidir. Bu reklam türü sadece alışveriş siteleri için kullanılabilir.

Google Alışveriş Reklamları nerede görüntülenir?

Bu reklam türü Google arama sonuçlarında Alışveriş sonuçları içerisinde görüntülenir. 

Google Alışveriş Reklamları - Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Google Alışveriş reklamları, arama sonuçları sayfasında çok prestijli bir alanda, ürün görseli ve fiyatı ile birlikte görüntülenir. Bu reklamların satışa dönüşme oranı diğer reklam türleri ile kıyaslandığında 6 kat daha fazladır.

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI NASIL ÜCRETLENDİRİLİR?

Google Alışveriş reklamları AdWords reklamlarının bir türüdür aynı şekilde ziyaretçi başı maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Yeni bir reklam türü olduğu ve uzmanlık gerektirdiği için rekabet daha az, yatırım getirisi daha yüksektir.

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARINDAN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için bazı teknik gereksinimler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm düzenlemeler ve bilgilendirme için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Başvuru Formu

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!