Linkedin Reklamları | Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı
Linkedin Reklamları - Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

LINKEDIN REKLAMLARI

LinkedIn Türkiye’nin de dahil olduğu 200’ün üzerinde ülkede 259 milyon kişinin kullandığı, Türkiye’ye ciddi anlamda popüler olmaya başlayan bir “iş” sosyal ağıdır. 2013’de tüm dünyada en hızlı büyümeyi Türkiye’de yaşadığını açıklayan LinkedIn Türkçe versiyonunu çıkardığını ve reklamcılık programına başladığını duyurmuştur.

Bodrum Reklamları olarak 2012’den beri GoogleAdwords ve Facebook reklamları konusunda onbinlerce işletmeye hizmet verdik. Ürün yelpazemizde artık LinkedIn reklamları da bulunmaktadır. Çalışma mantığı Facebook reklamlarına oldukça benzeyen, tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistem olan LinkedIn reklamları sahip olduğu değerli kitle nedeniyle Google ve Facebook’a göre daha pahalı bir mecradır.

REKLAMLARIM NEREDE GÖSTERİLECEK?

Reklamlarınız Linkedin.com’da Anasayfa, Profil sayfası, Grup sayfaları, Gelen Kutusu, Arama Sonuç Sayfası gibi alanlarda gösterilir.

Reklamlarımı kimler görecek?

Reklamlarınız hedef kitlenize uygun LinkedIn üyelerine gösterilir. Bir ilanın hedefini belirlemek, reklamınızı görüntülemeye uygun üyelerin kapsamını daraltmak anlamına gelir. Hedefleme seçenekleriniz şunları kapsar: İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş, Cinsiyet, Kıdem.

Formu doldurmanız durumunda LinkedIn reklamları için size bir ekip arkadaşımız ulaşacak, bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Linkedin Reklamları - Bodrum Reklamları | Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı

Başvuru Formu

Formu Doldurun, Biz Sizi Arayalım!